Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

I dječja igra je dio vjeronauka

U našj župi se vjeronauk za djecu redovito odvija subotom i nedjeljom. Subotom vjeronauk imaju srednja i starija skupina djece, dok se nedjeljom nakon svete mise  vjeronauk održava za najmlađe.

U subotu, 6. svibnja, djeca su se okupila na igrama u pastoralnom centru i u dvorištu naše župe. Brzi poštar, pogađanje u kantu, crtanje grba svoje ekipe, društvene igre – bio je to dio aktivnosti za najmlađe. Iako su i oni djeca suvrenemog doba, interneta, te brze komunikacije i virtuelnog okružja, jasno se uviđa da su dječje igre uživo i dječje zajedništvo najbolji odgojni princip. Osobito se radujemo što naši najmlađi župljani doživljavaju župno dvorište i pastoralni centar kao svoj prostor u kome se osjećau komotno i dobrodošlo.